Wydarzenia

 

28.09.2023r

Dzięki współpracy z Teatrem Komedii Valldal zaprosiliśmy 44 podopiecznych Trójmiejskich domów dziecka na świetną sztukę PIRACI MUSICAL NIESUCHY. Raz jeszcze dzięki za wsparcie! 
---
13.09.2023r

Z przyjemnością informujemy, że artyści wspierający początkowo fundację, stali się jej pełnoprawnymi członkami. W radzie fundacji zasiadają zatem od dziś: Abelard Giza, Kacper Ruciński i Wojtek Tremiszewski. Łączymy siły, pomysły i już niebawem ruszamy z kampanią, by wesprzeć jak najwięcej dzieciaków!
---

10.07.2023r

Ruszyły wakacje, więc wszystkim życzymy udanego wypoczynku, a my dopinamy zmiany programowe, które przedstawimy Wam już na początku września. A trochę tego będzie, począwszy od nowych członków fundacji, po liczne akcje i programy wsparcia. Do zobaczonka niebawem :) 

---

4.05.2023r 

Z przyjemnością informujemy, że po pierwszym miesiącu działalności, udało się wesprzeć cztery domy dziecka z województwa pomorskiego. Środki, w kwocie 15970zł zostały przyznane na szkolenia specjalistyczne, plastyczne, muzyczne oraz językowe.


To jednak dopiero początek, ponieważ potrzebujących dzieci jest multum i nie zrobimy tego bez Twojej pomocy. Przekaż więc darowiznę, w dowolnej kwocie, aby wspomóc dzieciaki w ich mocno utrudnionym starcie w dorosłość! My zajmiemy się resztą.

-----

4.04.2023r

Kilka dni za nami, więc lecimy z tematem! Dziś wysłaliśmy ponad 50 materiałów oraz zaproszeń do współpracy dla pierwszych domów dziecka z województwa pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego.  

-----

1.04.2023r

To nie prima aprilis, tylko oficjalny start fundacji Wystarczy-Chcieć.pl :)

 

Przekaż darowiznę i wspomóż akcję dowolną kwotą! czytaj więcej >>Fundacja Wystarczy Chcieć ul. Władysława IV 43 81-395 Gdynia KRS: 0001020857
Numer konta bankowego do wpłat: mBank 88 1140 2004 0000 3502 8342 6132

PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY


Aktualnie opracowujemy ofertę rozwojowych usług dla dzieciaków z placówek zastępczych na terenie Trójmiasta. Jeśli chcielibyście nam pomóc i zaoferować jakąś usługę od siebie, prosimy o e-mail z krótką propozycją na dasiebo@wystarczy-chciec.pl. To może być wszystko: od korepetycji, zajęć karate, tańca, nauki pływania, po szkolenia zawodowe lub biznesowe, a podopieczni sami zdecydują co jest im obecnie najbardziej potrzebne i zgłoszą się do dobrych ludków :)

Wspierają nas

 
 
Website uses cookies - learn more
przycisk zamknij
Nasza fundacja używa plików Cookies. Więcej w Polityce prywatności
przycisk zamknij