Książka

 

Chcesz poznać kulisy tworzącej się grupy z graficiarzami, b-boyami i raperami, wyścigów ulicznych, szalonych imprez, początku kariery kilku znanych osób i budowania biznesów od podstaw? Jeśli tak, dobrze trafiłeś!

Poza pokrętną historią, ukazującą wzloty i upadki młodego chłopaka, poznasz sposoby na poprawę działania swej łepetynki. Może książka skróci komuś ścieżkę rozwoju, może ktoś popełni mniej błędów, a może ludzie się tylko uśmieją... albo kimną. Jedno jest pewne – bezczynne siedzenie i powtarzanie, że czegoś się nie da, to droga donikąd! A WSZYSTKO SIĘ DA! O czym sam przekonasz się po lekturze.

Materiał udostępniamy ZA DARMO, aby każdy mógł się zapoznać z przekazem. Jeśli po odsłuchaniu uznasz, że tekst wnosi coś konstruktywnego, wesprzyj proszę fundację dowolną kwotą, a twoje środki trafią na potrzeby podopiecznych domów dziecka, by ułatwić im start w dorosłość. Baner do wpłat znajdziesz poniżej.

Dla zachęty dorzucę, że głosu przy nagrywaniu audiobooka użyczył Wojtek Tremiszewski z kabaretu Limo, także ten... udanej lektury :)

Przekaż darowiznę i wspomóż akcję dowolną kwotą! czytaj więcej >>Fundacja Wystarczy Chcieć ul. Władysława IV 43 81-395 Gdynia KRS: 0001020857
Numer konta bankowego do wpłat: mBank 88 1140 2004 0000 3502 8342 6132

PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY


Aktualnie opracowujemy ofertę rozwojowych usług dla dzieciaków z placówek zastępczych na terenie Trójmiasta. Jeśli chcielibyście nam pomóc i zaoferować jakąś usługę od siebie, prosimy o e-mail z krótką propozycją na dasiebo@wystarczy-chciec.pl. To może być wszystko: od korepetycji, zajęć karate, tańca, nauki pływania, po szkolenia zawodowe lub biznesowe, a podopieczni sami zdecydują co jest im obecnie najbardziej potrzebne i zgłoszą się do dobrych ludków :)

Wspierają nas

 
 
Website uses cookies - learn more
przycisk zamknij
Nasza fundacja używa plików Cookies. Więcej w Polityce prywatności
przycisk zamknij